25 Days 'Til Christmas (häftad)
Fler böcker inom
Format
Häftad (Paperback)
Språk
Engelska
Antal sidor
352
Utgivningsdatum
2019-10-08
Förlag
Harpercollins
Dimensioner
201 x 132 x 23 mm
Vikt
272 g
Antal komponenter
1
ISBN
9780062958792

25 Days 'Til Christmas

Häftad,  Engelska, 2019-10-08
241
  • Skickas från oss inom 2-5 vardagar.
  • Fri frakt över 249 kr för privatkunder i Sverige.
In this heartwarming, feel-good holiday novel, one woman needs to find a little inspiration in the 25 days leading up to Christmas to help her remember the magic of the season and the magic of falling in love--perfect for fans of Jenny Colgan and Josie Silver.lver.
Visa hela texten

Passar bra ihop

  1. 25 Days 'Til Christmas
  2. +
  3. Bride

De som köpt den här boken har ofta också köpt Bride av Ali Hazelwood (häftad).

Köp båda 2 för 381 kr

Kundrecensioner

Har du läst boken? Sätt ditt betyg »

Fler böcker av Poppy Alexander