When the Moon Hatched (häftad)
Fler böcker inom
Format
Häftad (Trade Paper)
Språk
Engelska
Antal sidor
736
Utgivningsdatum
2024-05-01
Förlag
Avon Books
Dimensioner
203 x 135 x 52 mm
Vikt
454 g
Antal komponenter
1
ISBN
9780063415805

When the Moon Hatched

A Novel

Häftad,  Engelska, 2024-05-01
209
Billigast på PriceRunner
  • Skickas från oss inom 2-3 vardagar.
  • Fri frakt över 249 kr för privatkunder i Sverige.
The overnight viral sensation, When the Moon Hatched, is a fast-paced fantasy romance for fans of Rebecca Yarros and Jennifer Armentrout, featuring an immersive, vibrant world with mysterious creatures, a unique magic system, and a love that blazes through the ages.
Visa hela texten

Passar bra ihop

  1. When the Moon Hatched
  2. +
  3. Powerless

De som köpt den här boken har ofta också köpt Powerless av Lauren Roberts (häftad).

Köp båda 2 för 330 kr

Kundrecensioner

Har du läst boken? Sätt ditt betyg »

Fler böcker av Sarah A Parker