The Death Cure (häftad)
Fler böcker inom
Format
Häftad (Trade Paper)
Språk
Engelska
Antal sidor
368
Utgivningsdatum
2013-01-01
Förlag
Random House Children's Books
Dimensioner
213 x 141 x 19 mm
Vikt
292 g
Antal komponenter
1
ISBN
9780385738781

The Death Cure

(2 röster)
Häftad,  Engelska, 2013-01-01
187
  • Skickas från oss inom 5-8 vardagar.
  • Fri frakt över 249 kr för privatkunder i Sverige.
Finns även som
Visa alla 2 format & utgåvor
Read the third book in the #1 New York Times bestselling Maze Runner series, perfect for fans of The Hunger Games and Divergent. The first and second books, The Maze Runner and The Scorch Trials, are now major motion pictures featuring the star of MTV's Teen Wolf, Dylan O'Brien; Kaya Scodelario; Aml Ameen; Will Poulter; and Thomas Brodie-Sangster! Also look for James Dashner's newest novels, The Eye of Minds and The Rule of Thoughts, the first two books in the Mortality Doctrine series. It's the end of the line.
Visa hela texten

Passar bra ihop

  1. The Death Cure
  2. +
  3. Powerless

De som köpt den här boken har ofta också köpt Powerless av Lauren Roberts (häftad).

Köp båda 2 för 323 kr

Kundrecensioner

Har du läst boken? Sätt ditt betyg »

Fler böcker av James Dashner