London (häftad)
Fler böcker inom
Format
Häftad (Danskt band)
Språk
Svenska
Serie
Första klass reseguider
Antal sidor
352
Utgivningsdatum
2020-03-24
Förlag
Legind A/S
Dimensioner
216 x 127 x 20 mm
Vikt
447 g
SAB
Nez London.08
ISBN
9788771557909

London

(1 röst)  |   Läs 1 recension
Häftad,  Svenska, 2020-03-24
239
  • Skickas från oss inom 2-3 vardagar.
  • Fri frakt över 249 kr för privatkunder i Sverige.
Planerar du en resa till London? Då har du hittat rätt bok. Oavsett om du vill gå i kungars och drottningars fotspår i de kungliga palatsen, se en show i West Ends pulserande teaterdistrikt eller prova det frestande utbudet av gatumat från hela världen, ser din DK Första klass reseguide till att du upplever allt som London har att erbjuda.
Visa hela texten

Passar bra ihop

  1. London
  2. +
  3. Cykelturer i Sverige : 97 cykelupplevelser från Trelleborg i söder till polcirkeln i norr

De som köpt den här boken har ofta också köpt Cykelturer i Sverige : 97 cykelupplevelser från... av Jørgen Hansen (häftad).

Köp båda 2 för 318 kr

Kundrecensioner

Det finns 1 recension av London. Har du också läst boken? Om du har köpt den på Bokus.com vill vi gärna höra vad du tyckte om den! Sätt ditt betyg »
  1. Mycket användbar
    Bengt Magnus Pontus Roos (Glimåkra), 31 oktober 2023

    1:th class reseguider är mycket bra. Det är som att resa bara att läsa boken. Med nya Londonboken får vi information om biljettsystem i kollektivtrafik och annat nödigt att veta. Praktisk karta och tunnelbanekarta ingår.

Visa alla 1 recensioner